Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców - XI kolejka II Ligi

Klasyfikacja strzelców:
29 – Mariusz Grabowski (Tatra Stachowizna)
14 - Dawid Pawlak (Dom i Rekreacja), Michał Czyrski (MKS Junior Korsze),
12 - Daniel Fedczak (Wandajny), Piotr Cierpicki (Mebelplast),
11 - Jarosław Majchrzak (Zamek Reszel),
10 - Janusz Ciarka (Mebelplast),
9 - Piotr Chmielewski (Sklep Wilkowo), Kamil Kołakowski (COOL TEAM),
7 - Mateusz Filipowicz (MKS Junior Korsze), Artur Polański (Tatra Stachowizna),

Klasyfikacja strzelców - X kolejka

Klasyfikacja strzelców I ligi:
17 - Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
16 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel),
14 - Mateusz Terlik (Fala Warpuny),
9 - Bartek Pikała (Team ROMIX),
8 - Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy), Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne),

II liga po 10 kolejkach:
24 – Mariusz Grabowski (Tatra Stachowizna)
12 - Dawid Pawlak (Dom i Rekreacja),
11 - Daniel Fedczak (Wandajny),
10 - Michał Czyrski (MKS Junior Korsze), Piotr Cierpicki (Mebelplast), Jarosław Majchrzak (Zamek Reszel),

Klasyfikacja strzelców - IX kolejka

I liga:
14 - Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
13 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel),
9 - Bartek Pikała (Team ROMIX), Mateusz Terlik (Fala Warpuny),
8 - Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy), Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne),
7 –Paweł Miłoszewski (MKS Korsze), Damian Roksela (MKS Korsze), Piotr Sawicki (MKS Korsze), Michał Flak (Perkoz Łężany), Kamil Jankiewicz (Warsztaty Szkolne),
6 - Tomasz Sawa (Orlęta Reszel), Dariusz Jutal (Tytan Łankiejmy),
5 - Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany), Mariusz Solecki (MKS Korsze), Daniel Wójcik (Fala Warpuny),

Klasyfikacja strzelców - VIII kolejka

I Liga:
11 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel), Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
9 - Bartek Pikała (Team ROMIX),
7 –Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy), Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy), Mateusz Terlik (Fala Warpuny),
6 - Michał Flak (Perkoz Łężany), Paweł Miłoszewski (MKS Korsze), Damian Roksela (MKS Korsze), Tomasz Sawa (Orlęta Reszel),
5 - Kamil Jankiewicz (Warsztaty Szkolne), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne), Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany), Mariusz Solecki (MKS Korsze), Piotr Sawicki (MKS Korsze), Dariusz Jutal (Tytan Łankiejmy),

Klasyfikacja strzelców - VII kolejka

I Liga:
Klasyfikacja strzelców:
11 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel), Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
7 –Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy), Bartek Pikała ( Team ROMIX), Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy),
6 - Mateusz Terlik (Fala Warpuny), Michał Flak (Perkoz Łężany), Paweł Miłoszewski (MKS Korsze),
5 - Kamil Jankiewicz (Warsztaty Szkolne), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne), Damian Roksela (MKS Korsze), Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany),

Klasyfikacja strzelców - VI kolejka

I liga:
11 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel),
9 - Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
7 –Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy), Bartek Pikała ( Team ROMIX),
6 - Mateusz Terlik (Fala Warpuny), Michał Flak (Perkoz Łężany), Paweł Miłoszewski (MKS Korsze),
5 - Kamil Jankiewicz (Warsztaty Szkolne), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne), Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy),
4 –Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany), Mariusz Solecki (MKS Korsze), Daniel Wójcik (Fala Warpuny), Michał Maciorowski (Korona Mrągowo), Tomasz Sawa (Orlęta Reszel),

Klasyfikacja strzelców - V kolejka

I liga:
11 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel),
8 - Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
7 – Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy),
6 - Mateusz Terlik (Fala Warpuny),
5 - Michał Flak (Perkoz Łężany), Kamil Jankiewicz (Warsztaty Szkolne), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne), Bartek Pikała ( Team ROMIX), Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy),
4 – Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany), Mariusz Solecki (MKS Korsze), Daniel Wójcik (Fala Warpuny), Paweł Miłoszewski (MKS Korsze), Michał Maciorowski (Korona Mrągowo)

Klasyfikacja strzelców - IV runda

I liga:
10 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel),
7 – Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel), Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy),
6 - Mateusz Terlik (Fala Warpuny),
5 - Michał Flak (Perkoz Łężany), Kamil Jankiewicz (Warsztaty Szkolne), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne), Bartek Pikała ( Team ROMIX),
4 – Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy), Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany), Mariusz Solecki (MKS Korsze),

Klasyfikacja strzelców - III runda

I liga:
7 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel),
6 – Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
4 – Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy), Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy), Mateusz Terlik (Fala Warpuny), Kamil Jankiewicz (Warsztaty Szkolne), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne), Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany),
3 - Paweł Miłoszewski (MKS Korsze), Radosław Pawłowski (Korona Mrągowo), Bartek Pikała ( Team ROMIX), Daniel Wójcik (Fala Warpuny), Bartłomiej Wójcik (Fala Warpuny), Michał Flak (Perkoz Łężany)

Klasyfikacja strzelców - II kolejka

I liga:
7 – Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel),
5 – Paweł Romańczuk (Orlęta Reszel),
4 – Adrian Romanowski (Tytan Łankiejmy),
3 - Paweł Miłoszewski (MKS Korsze), Patryk Wiensław (Warsztaty Szkolne), Mateusz Terlik (Fala Warpuny), Radosław Pawłowski (Korona Mrągowo), Wojciech Madej (Tytan Łankiejmy), Marcin Paszkowski (Perkoz Łężany),

II liga:
3 – Mariusz Grabowski (Tatra Stachowizna)
2 – Adam Grala (Drukarnia Jumar), Jacek Ratyński (Junior Orlęta), Maciej Maksymiuk (Junior Orlęta), Daniel Fedczak (Wandajny)

Witrynę w oparciu o Drupala uruchomił i skonfigurował QL-PROJECT